Renginiai

Personažas – Lietuvos amerikonas Frank Kruk

Renginys skirtas iki 50 žmonių, verslo klasės klientams

Pranas Krukelis, kitaip Frank Kruk – linksmas lietuvis sėkmingai padaręs graborystės biznį Amerikoje. Renginio metu visus moko kaip užsidirbti daug pinigų, kaip sukurti sėkmingą verslą bei jam vadovauti. Programoje naudojamos neįprastos užduotys, kurių pagalba daugelis pasijunta svarbūs, protingi ir nevaržomi. Frankas Krukas taip pat gali atvykti su sveikinimais bei dovanomis į firmas, įmones, organizacijas ir pan. Frankas ilgai laukti nemėgsta…

Personažas – širdies reikalų daktaras (Kalėdinė versija)

Renginys siūlomas iki 50 žmonių, bet kokios srities specialistams

Jei darbe sukiesi kaip bitė, namo grįžti nusilakstęs kaip šuva, ar tau ne laikas pasitikrinti savo sveikatą – ar kartais tu ne asilas? Širdies skausmus, sutrikusį ritmą, niežulius, pavydą, ir daugelį kitų ligų Jums kaip mat išgydys širdies reikalų daktaras, gydantis be vaistų ir skausmingų procedūrų. Netradicinis gydymo metodas nepaliks nei vieno abejingo, ilgai išliks linksmas ir nepakartojamas prisiminimas. Nedaryk jokio sprendimo nepasitaręs su širdies reikalų daktaru…

Personažas – kaubojus Džionis

Renginys skirtas iki 100 žmonių, – mėgstantiems sportines užduotis, azartinius žaidimus, adrenaliną

Pašėlęs nuotykių ieškotojas kaubojus Džionis uždaruose vakarėliuose rengia įvairiausias rungtis: rankų lenkimas, taikliausia akis, bėgimą skardžiu, linksmąsias žirgų lenktynes ir pan. Jis taip pat visus moko kaubojiškų šokių, kviečia įsiamžinti foto studijoje, organizuoja karaoke konkursą ir pasiūlo degustuoti gerą naminį vyną.
Įkaitus atmosferai, įvyksta apiplėšimas, kuris vėliau sekmingai iššaiškinamas.
Geriau vieną kartą dalyvauti, negu šimtą kartų apie tai girdėti.

Personažas – gangsteris Maksas

Renginys siūlomas iki 100 žmonių – mėgstantiems azartą, iššūkius ir originalumą

Gansteris Maksas oficialiai – prekiautojas padėvėtais rūbais, tačiau jam priklauso naktiniai klubai, lošimų namai, aukso supirktuvės. Dažnai savo partneriams ir draugams organizuoja uždarus vakarėlius, kuriuose groja tik geriausi muzikantai, šoka seksualiausios merginos, laisvai liejasi viskis ir aišku vyksta azartiniai žaidimai. Apsilankę šiuose apartamentuose patys tampate gangsteriais, Jus užvaldo azartas žaisti kazino, mėgautis brangiais gėrimais, cigarais ir naktine programa. Kartą apsilankę, tapsite Makso šeimos nariu.

Personažas – piratas Rickus

Renginys siūlomas iki 300 žmonių. Šalia vandens telkinio. (tinka kolektyvo cementuotei)

Veiksmas vyksta XX a. pradžioje. Piratas Rickus su savo gauja užgrobia turistus, iš kurių reikalauja vertingų daiktų, kad galėtų išpirkti savo vadovą, patekusi į ne laisvę. Nenukenčia tie, kurie paklūsta piratams bei jų reikalavimams. Pagrobtųjų laukia įvairios rungtys, išbandymai, netikėtos užduotys. Bet kokiu atveju viskas pasibaigia pagrobtųjų naudai, visi namo grįžta sveiki, linksmi ir patenkinti. Išbandyti save verta!

Personažas – režisierius „ Henris“

Renginys siūlomas iki 50 žmonių, mėgstantiems vaidinti ir kitaip save išreikšti.

Garsus režisierius Henris kuria dramą „Meilė nugali viską“ ir ieško talentingų aktorių šiam projektui. Jūsų vakarėlis virsta tikra teatro scena, o svečiai – tikrais aktoriais. Norinčių tapti gerais aktoriais daug, tačiau režisierius pastebi geriausius. Visko atskleisti negalima, paliekama intriga, kurią sužinoti labai įdomu.
Atraskit save naujame vaidmenyje!

Personažas – senbernis Jurgis

Renginys siūlomas lietuviškų – liaudiškų tradicijų mylėtojams. Žmonių skaičius neribotas

Liaudiškų vakaruškų, vestuvių, krikštynų žinovas – aukštaitis senbernis Jurgis, kurio klumpė skelia žiežirbą, o parakas dar nesudrėkęs, vis dar ieško sau mergelės, bet taip nieko ir neranda, nes vilioja ne vieną o visas. Kartu su liaudiška kapela keliauja po margą svietą visus mokydamas liaudiškų šokių, dainų, žaidimų. Visos šeimos šventės, kurios Jurgiui pačios maloniausios, ir kurių nekantriai laukia. Jūsų šventes organizuokime kartu!

„Mulen Ružas“

Renginys siūlomas iki 100 žmonių. Norintiems atsipalaiduoti ir pažiūrėti įspūdingą programą.

Pašėlęs 20 a. vidurys, Paryžius. Grojant smagiai muzikai, cigarų dūmuose, merginos aukštai kilnodamos kojas šoka kankaną, aktoriai užkulisiuose paruošę įspūdingą programą, o ponai ir ponios užburti grožio, laisvės ir aistros, negaili nei ovacijų, nei pinigų. Tad norintys praskaidrinti savo kasdienybę, užsukite – nepasigailėsite.